![](https://www.tedispartakoleji.k12.tr/wp-content/uploads/2018/11/c3.jpg)
ANASINIFLARIMIZDA CLASSROOM OBJECTS (SINIF EŞYALARI)
8 Kasım 2018![](https://www.tedispartakoleji.k12.tr/wp-content/uploads/2018/11/KD0.jpg)
ANASINIFLARIMIZDA KODLAMA DERSLERİMİZ İLE YAZILIM GELİŞTİRMEYE İLK ADIMI ATTIK
8 Kasım 2018![](https://www.tedispartakoleji.k12.tr/wp-content/uploads/2018/11/K0-960x480.jpg)
TED Isparta Koleji Ana sınıfı Turkuaz sınıfı Eğlenceli Bilim dersinde “Kalbimizin Gizemi” adlı deneyini yaptık. Öncelikle kendi kanımızı daha sonra kalbimiz kanı nasıl pompaladığını görmek için kalp maketini inceleyip ardından dolaşımın nasıl olduğunu gözlemledik. Vücudumuzda kalbimiz sayesinde oluşan dolaşımı öğrendikten sonra kalbimizin sesini dinleyebilmek için kendi stetoskoplarımızı yaptık.