Akademik Kadro

Türk Eğitim Derneği, öğretmenleri eğitim kurumlarının hedeflerini gerçekleştirmede en önemli paydaşlar olarak görmektedir. Bu nedenle de okullarında görev yapacak, alanında ve öğretmenlik mesleğinde yetkin öğretmenlerin seçiminde profesyonel bir yaklaşım sergilemektedir.

TED Isparta Kolejinde öğretmen ve yönetici istihdamı, Türk Eğitim Derneği Genel Merkezi’nin Ankara’da yürüttüğü yazılı ve mülâkat süreçleriyle sağlanmaktadır.

Düzenli aralıklarla tekrarlanan hizmet içi eğitimlerle öğretmenlerimizin mesleki gelişimleri en üst seviyede tutulmaktadır.

 

Fatma Münire YILDIZ

Ortaokul ve Lise Müdürü

 

Hüseyin Avni ŞATAF

Anasınıfı ve İlkokul Müdürü

 

 

H.Yücel VEZİROĞLU

İlkokul Müdür Yardımcısı ve

Drama Öğretmeni

 

Serdar TEFCİ

Ortaokul Müdür Yardımcısı ve

Sosyal Bilgiler Öğretmeni

 

Gülin ÖZKAN

Lise Müdür Yardımcısı

PDR Uzmanı

 

AKİF AY [email protected] İngilizce
AYŞEGÜL GÖNEN [email protected] Beden Eğitimi
AYŞE NEVRA KİRAZ [email protected] Sınıf Öğretmenliği
AZİZ SAYI [email protected] Beden Eğitimi
BAHAR ŞENSOY [email protected] Anasınıfı
BARIŞ ÖNER [email protected] Tarih
BEYZA BORAN [email protected] İngilizce
BERRİN TEPE [email protected] Biyoloji
BİRSEN KILIÇ GÜLTEPE [email protected] İngilizce
BÜŞRA BAYRAM [email protected] Felsefe
ÇAĞLAR AKGÖZ [email protected] Bilişim Teknolojileri ve Yazılım
ÇİĞDEM KURNAZ [email protected] Fen Bilimleri
DERYA TÜRK [email protected] Türkçe
DİLARA KILIÇ [email protected] Rehber Öğretmen (Lise)
DİLŞAH EFE [email protected] İlköğretim Matematik
EMİNE KATİPOĞLU [email protected]  Anasınıfı
EMRA SAĞLAM [email protected] Rehber Öğretmen (Ortaokul)
EMRE BÜYÜKIŞIK [email protected] Türkçe
ENES USTA [email protected] Lise Matematik
ELİF İLİKSİZ [email protected] Bilişim Teknolojileri ve Yazılım
ERHAN ÖNAL [email protected] Lise Matematik
ESRA ERMENGEN [email protected] İngilizce
ESRA UYSAL [email protected] Görsel Sanatlar
EZGİ KOÇER [email protected] İngilizce
FAİKA MERVE KARADOĞAN [email protected]akoleji.k12.tr Rehber Öğretmen (İlkokul)
FATMA CULFA ARIÇ [email protected] Müzik
FATMA YAĞLI [email protected] Kimya
GAMZE ARDIÇ [email protected] Sınıf Öğretmenliği
GENCO ŞAHİNOĞLU [email protected] İlköğretim Matematik
GİZEM ÇETİNKAYA [email protected] Almanca
GİZEM DEMİRKOL [email protected] Türk Dili ve Edebiyatı
HALE TUNCAY [email protected]  İngilizce
HASAN ALİ BAŞTAŞ [email protected] Fizik
HATİCE EKİNER [email protected] Beden Eğitimi
HİLAL ÇULCU [email protected] Biyoloji
HÜSEYİN DIĞAN [email protected] Lise Matematik
İLKNUR AKGÖZ [email protected] İngilizce
JULIUS ELI DZIWORNU [email protected] İngilizce (Native Speaker)
KÜRŞAT BAHADIR ÖZSOY [email protected] Türk Dili ve Edebiyatı
LEYLA ATAKAN [email protected] İngilizce
MAHMUT DANİŞMENT [email protected] Coğrafya
MAKBULE DEMİRKURT ÖNDE [email protected] Anasınıfı
MEHTAP KARACA [email protected] Rehber Öğretmen (Anasınıfı/İlkokul)
MELİKE ÖZELÇİ [email protected] İngilizce
MERAL ŞENGÜL [email protected] Fizik
MİNE BATTAL [email protected] Sınıf Öğretmenliği
MUSTAFA YILMAZ [email protected] İlköğretim Matematik
MUSTAFA ŞERİF ORHAN [email protected] Lise Matematik
NAZİFE GÜLŞAH DOYDU [email protected] Anasınıfı
NAZLI ORHAN [email protected] Lise Matematik
NEDİM USTA [email protected] Coğrafya
NESLİHAN ALAKUŞ [email protected] Fen Bilimleri/Fen ve Teknoloji
NEZİHE YILMAZ [email protected] Sınıf Öğretmenliği
NİLGÜN ÖZKURT [email protected] İngilizce
NİMET TAŞLI [email protected] Beden Eğitimi
NUR EFŞAN AYDEMİR [email protected] Sınıf Öğretmenliği
NURGÜL UYSAL [email protected] Tarih
ONUR BAŞAR [email protected] Satranç
ÖZLEM ÖZGÜR GÜNYELİ [email protected] Türk Dili ve Edebiyatı
ÖZDEN YAĞLI [email protected] İngilizce
PINAR TEKÇELİ [email protected] Sosyal Bilgiler
PINAR TOLA [email protected] Ölçme ve Değerlendirme
PINAR TOPTAŞ [email protected] Sınıf Öğretmenliği
PINAR KUZGUN ALTUĞ [email protected] Sınıf Öğretmenliği
RAİF YEŞİL [email protected] İngilizce
RAŞİT AKTÜRK [email protected] Almanca
REMZİYE OKÇU [email protected] Sınıf Öğretmenliği
RIFAT UYSAL [email protected] İngilizce
SELİM ÖZER [email protected] Müzik
SEMA NUR KILINÇ [email protected] Kimya
SEVKAN ZENGİN [email protected] Sınıf Öğretmenliği
SHARON YILDIRIM [email protected] İngilizce (Native Speaker)
ŞENAY TÜREL [email protected]artakoleji.k12.tr İngilizce
ŞULE İNCEKIRIK [email protected] Anasınıfı
ŞÜKRANİYE DANACI [email protected] Sınıf Öğretmenliği
YASEMİN SOYGÜR [email protected] Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi
YASEMİN GÖNENDİ [email protected] Görsel Sanatlar
ZEYNEP ÖZKAN [email protected] Sınıf Öğretmenliği
ZÜBEYDE NESLİHAN UÇAK [email protected] Sınıf Öğretmenliği
ZÜLEYHA DİNÇ [email protected] Sınıf Öğretmenliği
Atatürk

Ansolon