![](https://www.tedispartakoleji.k12.tr/wp-content/uploads/2019/12/h1.jpg)
MİMAR VE MÜHENDİSLERİMİZİ KEŞFEDİYORUZ
5 Aralık 2019![](https://www.tedispartakoleji.k12.tr/wp-content/uploads/2019/12/F2.jpg)
TED Isparta Koleji’nde Felsefe Rüzgarı Esti
5 Aralık 2019![](https://www.tedispartakoleji.k12.tr/wp-content/uploads/2019/12/t1-960x480.jpg)
İstanbul TED Atakent Koleji’nde düzenlenen TEDAMUN 2019’un ilk gününde lise öğrencilerimiz üstlendikleri Büyükelçi ve Delege görevlerini farklı komitelerde en iyi şekilde temsil ederek başarı ile yerine getirdiler. Öğrencilerimiz 4 gün sürecek komiteler boyunca mevcut konular üzerinde çalışarak çözüm önerilerini hazırlayacak ve İngilizceyi etkin bir şekilde kullanacaklar.