![](https://www.tedispartakoleji.k12.tr/wp-content/uploads/2019/02/s4.jpg)
TED ISPARTA KOLEJİ OKULA GİRİŞ VE BURSLULUK SINAVI REKOR KATILIM İLE GERÇEKLEŞTİ
26 Şubat 2019![](https://www.tedispartakoleji.k12.tr/wp-content/uploads/2019/04/1.jpg)
TED’DEN MUHTEŞEM KUTLAMA…
24 Nisan 2019![](https://www.tedispartakoleji.k12.tr/wp-content/uploads/2019/03/IMG_2464-1200x480.jpg)
2023 Eğitim Vizyonu çerçevesinde resmi ve özel okulların etkileşimini artırmak, öğrencilerin akademik başarı ve sosyal becerilerinin geliştirilmesini sağlamak amacıyla MEB tarafından yürütülen Hami Projesi kapsamında TED Isparta Koleji olarak;
Şehit Sezgin Uludağ İlkokulu ve Gelendost Şehit Erhan Çakmak Ortaokulu ile ortak çalışmalar yürüteceğiz.