TED ISPARTA KOLEJİ CUMHURİYETİMİZİN 95.YILINI COŞKUYLA KUTLADI.

29 EKİM CUMHURİYET BAYRAMIMIZ KUTLU OLSUN
29 Ekim 2018
TED Okullarında fark yaratan programlara bir yenisi ekleniyor “Kanada Çift Diploma Programı”
1 Kasım 2018
29 EKİM CUMHURİYET BAYRAMIMIZ KUTLU OLSUN
29 Ekim 2018
TED Okullarında fark yaratan programlara bir yenisi ekleniyor “Kanada Çift Diploma Programı”
1 Kasım 2018

CUMHURİYETİN YILMAZ BEKÇİLERİ TED ISPARTA KOLEJİ ÖĞRENCİLERİ YÜREKLERİNDE CUMHURİYET VE VATAN AŞKIYLA BU BAYRAMDA TEK, YÜREK TEK NEFESTİLER. CUMHURİYETİMİZİN 95.YILINI COŞKUYLA KUTLADIĞIMIZ BU GÜZEL GÜNDE BİZLERİ YALNIZ BIRAKMAYAN YÖNETİM KURULU BAŞKANIMIZ SAYIN NİHAN DEMİREL ATASAGUN,YÖNETİM KURULU ÜYEMİZ SAYIN ABDURRAHMAN KARAMANLIOĞLU,KURUCU TEMSİLCİMİZ SAYIN DR. ASUMAN ESİN TEŞRİFLERİYLE BİZLERİ GURURLANDIRDILAR. ÖĞRENCİLERİMİZ, VELİLERİMİZ VE ÖĞRETMENLERİMİZLE BİRLİKTE BU COŞKUYU YAŞAMANIN GÜZEL DUYGULARI PAYLAŞMANIN KIVANCI İÇİNDEYDİK.
“29 EKİM BİR DOĞUM GÜNÜDÜR. ÇAĞDAŞ BİR ULUSUN DOĞUM GÜNÜ. BİR ÇAĞDAŞLAŞMA PROJESİNİN, BÜYÜK BİR ATILIMIN BAŞLADIĞI GÜNDÜR.
BİZ CUMHURİYETTE BULUŞUYOR; ONUNLA YAŞIYORUZ.” BU UĞURDA ATATÜRK’ÜN İLKE VE İNKILÂPLARINDAN TAVİZ VERMEDEN YURT SEVGİSİ VE MEDENİYETLEŞME ÜLKÜSÜ İÇİNDE YOLUMUZDA YILMADAN USANMADAN DİMDİK VE GÜVENLE İLERLİYORUZ. OKULUMUZDA BU YIL DA İLKOKUL ,ORTAOKUL VE LİSE ÖĞRENCİLERİMİZ KORO, ŞİİR ,VALS GÖSTERİLERİYLE BİR BİRİNDEN GÜZEL ETKİNLİKLERİ ARKADAŞLARI VE AİLELERİ İLE BULUŞTURDULAR .ANASINIFLARIMIZ OKUL İÇİNDE GERÇEKLEŞTİRDİKLERİ YÜRÜYÜŞ İLE MİNİK KALPLERİNDE ATAN VATAN VE ATATÜRK SEVGİSİNİ HERKESE GÖSTERDİLER.HER KADEMEDEN PEK ÇOK ÖĞRETMENİMİZİN KATKILARIYLA GERÇEKLEŞEN 29 EKİM CUMHURİYET BAYRAMI TED ISPARTA KOLEJİNDE TÜM ÇOŞKUSUYLA KUTLANARAK HAFIZALARA BİR KEZ DAHA KAZINDI.


Ansolon