TÜRKİYE’NİN TANINMIŞ YAZARLARINDAN MÜMİN SEKMAN TED ISPARTA KOLEJİ KAMPÜSÜNDE KOLEJLİLER İLE BULUŞTU

TED’DEN MUHTEŞEM KUTLAMA…
24 Nisan 2019
ŞEVKET DEMİREL’İ ÖLÜMÜNÜN 3.YILDÖNÜMÜNDE GERÇEKLEŞTİRDİĞİMİZ ANMA TÖRENİNDE YAD ETTİK.
16 Mayıs 2019
TED’DEN MUHTEŞEM KUTLAMA…
24 Nisan 2019
ŞEVKET DEMİREL’İ ÖLÜMÜNÜN 3.YILDÖNÜMÜNDE GERÇEKLEŞTİRDİĞİMİZ ANMA TÖRENİNDE YAD ETTİK.
16 Mayıs 2019

Mümin Sekman, TED Isparta Koleji ev sahipliğinde Isparta halkına “Her şey seninle başlar” konulu konferans verdi. Konferansa, Isparta Aile ve Sosyal Politikalar Müdürlüğü Yetkilileri, TED Isparta Koleji Kurucu Temsilcisi Dr.Asuman Esin, TED Isparta Koleji İlkokul ve Ortaokul Müdürü Hüseyin Avni Sataf, TED Isparta Koleji Velileri ve Öğretmenleri ile Isparta halkı katıldı.

Isparta Aile ve Sosyal Politikalar himayesinde TED Isparta Koleji sponsorluğunda İyaş Kongre Merkezinde gerçekleştirilen seminerde Mümin Sekman, Türkiye’de ve dünyada başarılı olmuş kişilerle ilgili yaptığı araştırma sonuçlarını paylaştı ve ailelere başarılı çocuk yetiştirme konusunda önerilerde bulundu. Topluma yararlı olmanın başarının ön koşulu olduğunun altını çizen Mümin Sekman, kendi yeteneklerini ve güçlü yanlarını keşfeden, kendini yetenekleri doğrultusunda şekillendiren ve yeteneklerini gösterebilen kişilerin başarılı olduğunu belirtti.

Konferansın ertesi günü TED Isparta Koleji Kampüsünü ziyaret eden Mümin Sekman, ilkokul ve ortaokul öğrencileri ile birlikte okul bahçesine Mümin Sekman hatıra çam fidanı diktiler. TED Isparta Koleji Kurucu Temsilcimiz Dr. Asuman Esin ile birlikte okul kampüsünü gezen Mümin Sekman, bu yıl YKS’ye girecek 12.sınıf öğrencilerimize sınavda başarılı olmak için son bir ayda yapabileceklerini anlattı. Başarının bedelini bir dönem ödemeyenler, bir ömür öderler diyerek öğrencilere sınav sürecinde ders çalışmaya ağırlık vermelerini ve kendi kendinizin antrenörü olun önerisinde bulundu.


Ansolon