![](https://www.tedispartakoleji.k12.tr/wp-content/uploads/2019/05/bo2.jpg)
TÜRK BEYİN TAKIMI TÜRKİYE FİNALLERİNDEYİZ
16 Mayıs 2019![](https://www.tedispartakoleji.k12.tr/wp-content/uploads/2019/05/lh1.jpg)
The LOUD HOUSE
16 Mayıs 2019![](https://www.tedispartakoleji.k12.tr/wp-content/uploads/2019/05/f5-960x480.jpg)
TED Isparta Koleji Anasınıfları ile ‘Foods’ (Yiyecekler) ünitemiz kapsamında,her yıl düzenlediğimiz ‘Yummy breakfast!’ etkinliğimizi gerçekleştirdik.Miniklerimiz kahvaltı esnasında sevdikleri ve sevmedikleri yiyecek ve içecekleri söyleyerek İngilizceyi okul dışında da kullanabilme fırsatı buldular.Etkinliğimizin sonunda öğrencilerimizle birlikte ünitemizde öğrendiğimiz şarkıları söyleyip eğlenceli anlar geçirdik.