![](https://www.tedispartakoleji.k12.tr/wp-content/uploads/2020/02/HSH1.jpg)
HOME SWEET HOME
19 Şubat 2020![](https://www.tedispartakoleji.k12.tr/wp-content/uploads/2020/02/ST0.jpg)
SATRANÇ ŞAMPIYONLARIMIZ
19 Şubat 2020![](https://www.tedispartakoleji.k12.tr/wp-content/uploads/2020/02/AC1-960x480.jpg)
Görsel sanatlar öğretmenimiz Esra Uysal rehberliğinde yürütülen Anne Çocuk Atölyesi TED ISPARTA KOLEJİ farkı ile sizlerle… TED’li olmak ayrıcalıktır… Sergimiz çok yakında sizlerle.
Görsel sanatlar öğretmenimiz Esra Uysal rehberliğinde yürütülen Anne Çocuk Atölyesi TED ISPARTA KOLEJİ farkı ile sizlerle… TED’li olmak ayrıcalıktır… Sergimiz çok yakında sizlerle.