![](https://www.tedispartakoleji.k12.tr/wp-content/uploads/2020/02/AC1.jpg)
ANNELERİ VE ÇOCUKLARI ATÖLYE ÇALIŞMASI
19 Şubat 2020![](https://www.tedispartakoleji.k12.tr/wp-content/uploads/2020/02/sevinç-atabay-yazı.jpeg)
GENEL MÜDÜRÜMÜZ SEVİNÇ ATABAY İLE SÖYLEŞİ
25 Şubat 2020![](https://www.tedispartakoleji.k12.tr/wp-content/uploads/2020/02/ST0-960x480.jpg)
41 okulun katıldığı Isparta Okullararası Satranç Turnuvasında okulumuz turnuvaya damgasını vurdu. Turnuvada Minikler B Kızlar kategorisinde Kız takımımız bütün maçları kazanarak Şampiyon olmuştur. Minikler A genel takımımız eş puanla Birinciliği paylaşmıştır. Minikler B Genel takımımız ise dördüncü olmuştur. Turnuvada mücadele eden tüm öğrencilerimizi ve satranç öğretmenimiz Onur BAŞAR ı tebrik ederiz.