![](https://www.tedispartakoleji.k12.tr/wp-content/uploads/2018/11/b1.jpg)
BİYOLOJİ DERSİ ASİT-BAZ DENEYİ
19 Kasım 2018![](https://www.tedispartakoleji.k12.tr/wp-content/uploads/2018/11/h3.jpg)
TED OKULLARI HİZMET İÇİ EĞİTİMLERİ DEVAM EDİYOR.
19 Kasım 2018![](https://www.tedispartakoleji.k12.tr/wp-content/uploads/2018/11/a1-960x480.jpg)
Anasınıfında öğrencilerimiz İngilizce şekilleri öğrendikten sonra eğlenceli bir oyun oynadılar. Butterflies ve Superstars isimli 2 gruba ayrılan miniklerimizin, öğrendikleri şekilleri tekrar ettikleri yarışmada, her iki grubumuz da eşit puan alarak, öğretmenlerinin verdikleri stickerları kazandılar.