![](https://www.tedispartakoleji.k12.tr/wp-content/uploads/2018/11/a1.jpg)
BUTTERFLIES AND SUPERSTARS
19 Kasım 2018![](https://www.tedispartakoleji.k12.tr/wp-content/uploads/2018/11/116.jpg)
İNGİLİZCE DERSİMİZDE SAĞLIKLI BESLENME
19 Kasım 2018![](https://www.tedispartakoleji.k12.tr/wp-content/uploads/2018/11/h3-960x480.jpg)
TED okulları hizmet içi eğitim dolayısıyla 17-18 Kasım tarihlerinde TED Üniversitesinde gerçekleşen eğitime okulumuz Türkçe, matematik ve fen bilimleri öğretmenleri katılım gösterdiler. Öğretmenlerimiz aldıkları eğitimlerle beraber müfredat değişikliği, değişen ve gelişen eğitim uygulamalarına yönelik çalışmalarda bulundular.