![](https://www.tedispartakoleji.k12.tr/wp-content/uploads/2020/01/v1.jpg)
YILDIZ KIZ VOLEYBOL TAKIMIMIZ İL 2.Sİ OLDU
2 Ocak 2020![](https://www.tedispartakoleji.k12.tr/wp-content/uploads/2020/01/k0.jpg)
OKUL AİLE BİRLİĞİMİZ VE İLKOKUL SINIF TEMSİLCİLERİMİZ MEŞALE YAKMAK İÇİN EL ELE VERDİ
2 Ocak 2020![](https://www.tedispartakoleji.k12.tr/wp-content/uploads/2020/01/e2-769x480.jpg)
4 A/B/C sınıfı öğrencilerimiz fen bilimleri öğretmeni Hasan Aydemir gözetiminde eğlenceli bilim dersinde ‘mıknatıs yarışı’ etkinliğinde mıknatısın yapısını ve kutuplarının özelliklerini yapmış oldukları etkinliklerle laboratuvar ortamında gözlemlediler.