![](https://www.tedispartakoleji.k12.tr/wp-content/uploads/2019/12/ogs-1.jpg)
OKULA GİRİŞ SINAVI
18 Aralık 2019![](https://www.tedispartakoleji.k12.tr/wp-content/uploads/2020/01/e2.jpg)
EĞLENCELİ BİLİM ATÖLYESİ
2 Ocak 2020![](https://www.tedispartakoleji.k12.tr/wp-content/uploads/2020/01/v1-1200x480.jpg)
10 Aralık 2019 tarihinde başlayan turnuvada bizleri gururlandıran takımımız, ilk grubunda İmam Hatip OO’nu 3-0, Fatih OO’nu 3-2, Süleyman Demirel OO’nu 3-1 yenerek grubundan lider çıktı. İkinci grubunda Nazmiye Demirel OO’na 3-2 yenilerek turnuvada ilk yenilgisini alan takımımız daha sonra Yakaören OO’nu 3-0, Hızırbey OO’nu 3-2 yendi ve grup ikincisi olarak yarı finale çıkmayı başardı. Yarı finalde Fatih OO’nu 3-0 yenen takımımız büyük bir mücadele ve başarı örneği göstererek finale yükseldi. Finalde heyecanına yenik düşerek Iyaş Selçuklu OO’na 3-0 yenilen takımımız turnuvayı 2. tamamladı. Bizleri gurulandıran takımımızı tebrik eder, başarılarının devamını dileriz.