![](https://www.tedispartakoleji.k12.tr/wp-content/uploads/2019/05/a1.jpg)
TED Ortaokulları Arası 6. Akıl Oyunları Şampiyonası
27 Mayıs 2019![](https://www.tedispartakoleji.k12.tr/wp-content/uploads/2019/05/M1.jpg)
TED ISPARTA KOLEJİ MÜNAZARA YARIŞMASINDA İL BİRİNCİSİ
30 Mayıs 2019![](https://www.tedispartakoleji.k12.tr/wp-content/uploads/2019/05/tm1-960x480.jpg)
TED ISPARTA KOLEJİ olarak katıldığımız TAJMUN 2019’un ilk gününde Ortaokul öğrencilerimiz üstlendikleri Büyükelçi ve delege görevlerini farklı komitelerde en iyi şekilde temsil ederek başarı ile yerine getirdiler. Öğrencilerimiz 3 gün sürecek komiteler boyunca mevcut konular üzerinde çalışarak çözüm önerilerini hazırlayacak ve İngilizceyi etkin bir şekilde kullanacaklardır.