![](https://www.tedispartakoleji.k12.tr/wp-content/uploads/2019/05/TS0.jpg)
TOY STORY
27 Mayıs 2019![](https://www.tedispartakoleji.k12.tr/wp-content/uploads/2019/05/tm1.jpg)
TAJMUN 2019
28 Mayıs 2019![](https://www.tedispartakoleji.k12.tr/wp-content/uploads/2019/05/a1-960x480.jpg)
Türk Beyin Takımı ve TED Ankara Koleji Vakfı tarafından düzenlenen TED Ortaokulları Arası 6. Akıl Oyunları Şampiyaonası’na 9 öğrencimizle katılım gösterdik. Şampiyonaya TED okullarından 66 takım, 198 öğrenci katılım gösterdi. Yapılan müsabakalar sonucu takım halinde üçüncülük derecesi elde eden öğrencilerimizi ve emeği geçen öğretmenlerimizi tebrik ederiz