![](https://www.tedispartakoleji.k12.tr/wp-content/uploads/2019/05/od1.jpg)
OKUL DIŞARIDA
27 Mayıs 2019![](https://www.tedispartakoleji.k12.tr/wp-content/uploads/2019/05/a1.jpg)
TED Ortaokulları Arası 6. Akıl Oyunları Şampiyonası
27 Mayıs 2019![](https://www.tedispartakoleji.k12.tr/wp-content/uploads/2019/05/TS0-960x480.jpg)
TED Isparta Koleji 3. sınıf öğrencilerimiz İngilizce dersinde tüm yıl boyunca öğrenmiş oldukları yapıları kullanarak en sevdikleri oyuncaklarını arkadaşlarına tanıttılar.Heyecanla bekledikleri bu etkinlikte öğrencilerimiz; hem mutlulukla oyuncaklarını paylaşıp hem de keyifle ve özveriyle hazırladıkları İngilizce sunumlarını gerçekleştirdiler.