TED Isparta Koleji; Atatürk İlkelerini ve bilimsel düşünceyi benimsemiş, yaratıcı, yeniliklere ve değişimlere açık, dinamik, sürekli kendini geliştirmeyi hedefleyen insan kaynağını istihdam etmeyi, istihdam ettiği bu kaynağın kalıcılığını ve verimliliğini sağlamayı kendine ilke edinmiştir.

TED Isparta Koleji çalışanların kurumun ilke ve hedeflerini benimsemelerini sağlamak, aynı zamanda kendilerini geliştirebilecekleri, yaratıcı yönlerini ortaya koyabilecekleri ve en verimli şekilde çalışabilecekleri ortamı hazırlamak üzere faaliyetlerini sürdürmekte, öte yandan benimsediği sürekli gelişim felsefesi ile faaliyetlerinin temelini teşkil eden insan kaynakları uygulamalarının sürekli geliştirilmesi, yeni uygulamaların hayata geçirilmesi ve sistemin iyileştirilmesini sağlamak üzere de çalışmalar sürdürmektedir.

TED Isparta Koleji eğitim kadrosu istihdam süreci diğer tüm Türk Eğitim Derneği okullarında olduğu gibi Ankara’da bulunan Genel Merkezimiz tarafından yürütülmektedir. Eğitim kadrosu ve İdari kadro başvuruları http://ik.ted.org.tr/ web sayfasından yapılır.

TED ISPARTA KOLEJİ PERSONEL BAŞVURU FORMLARI

İş Başvuru Formu

Mülakat Değerlendirme Formu